Předchozí Následující

O centru

Dne 16. 5. 2012 v 18:00 hodin byl slavnostně zahájen provoz Obchodně-medicínského centra sv. Florián v Jindřichově Hradci v Růžové ulici č. 41.

A co tedy celé centrum ve svém nitru nabízí?

Ve třech podlažích domu, který se změnil k nepoznání, je vybudováno 2 400 m2 obchodních ploch, ordinací a kanceláří.

Z ulice mají samostatné vchody lékárna Pilulka, Fio banka a Bylinná lékárna. Za historizujícím průčelím z Růžové ulice se nachází pasáž, která je průchozí směrem k zimnímu stadionu. Dominantou pasáže je kromě sochy sv. Floriána i proslulá vodní fontána - "AQUA SHOW".

V pasáži a za jejím zadním vchodem jsou pak další obchody, provozovny služeb, kavárna a cukrárna. Cestu k lékařům či do kanceláří ve vyšších patrech ulehčují dva komfortní výtahy.

První patro obsahuje medicínskou část centra. Kromě stomatologické kliniky DENTALPOINT je zde vybudováno školicí středisko pro zubní lékaře, kde své kolegy ze střední a východní Evropy seznamuje přední specialista v oboru MUDr. Kunkela s novými technologiemi z oboru. Ve druhé části prvního patra, přístupné schodištěm a výtahem B se pak nachází moderní ORL ambulance MUDr. Žižky a ordinace praktického lékaře MUDr. Jitky Čechové.

V centru dále naleznete např. učebny Jazykové školy Zachová, zubní laboratoř Mádl - Dental Factory, advokátní kancelář Soják & partners, ordinaci léčebné rehabilitace a další.

Pro parkování zákazníků lze využít městské parkoviště, které se nachází v blízkosti zadního vchodu Obchodně - medicínského centra sv. Florián.

Majitelem objektu a investorem přestavby je firma 

 

 

Kudyznudy.cz - tipy na výlet